Ohlasy ze Semináře 0701 a 0705 - Příprava na manželství a rodičovství

Byl pro mě přínosem jak v práci učitele biologie i výchovného poradce. Ucelený, názorný v souvislostech a velmi příjemný výklad lektorky Hajnové. Dal mi hodně podnětů pro práci.
ZŠ Těrlicko

Perfektní, mělo to spád, příklady z praxe, opravdu super. Na konkrétní otázku – konkrétní odpověď. Témata obsahově plnohodnotná, dobře utříděná. Přednášky se velmi dobře poslouchaly.
ZŠ Lysá nad Labem

V současné době se zajímám o stav rodiny, jak pomoci dětem, jak vypadá morální stav společnosti. Tyto semináře mi pomáhají třídit myšlenky, najít cestu k dětem, pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naprosto úžasná přednáška p. Hajnové. Zjistila jsem, že sex výchovu potřebuji také. Vliv původní rodiny – stále mě překvapuje pravdivost tématu. Je to jako matematický vzorec. Život ale není tak jednoduchý a jasný. Život je dar. Postoj k životu – pozitivní, srdcem. Ať vycházím z jakékoliv rodiny, pokud chci – můžu! Existují-li etické hodnoty, chci je nalézt.
ZŠ Louny

Oceňuji hlavně příjemnou atmosféru ve spojení odbornosti a přátelského podání, podněty pro vlastní uvažování.
ISŠ Litoměřice

Všechny přednášky p.doktorky Rozehnalové považuji za velmi cenné a doufám, že mnohé z nich přenesu do hodin etické výchovy pro studenty nižšího gymnázia.
Gymnázium Pelhřimov

Myslím, že témata se prolínají navzájem a potvrdila jsem si důležitost své práce – ve škole, kdy děti si říkají o informace, o stanovení hranic a potvrzení svých názorů. Chtějí být chváleny a uznávány. Moc děkuji.
BEAN s.r.o.

Výborná přednáška, poslouchala bych i několik hodin. Přednáška měla výborné tempo, náboj. Poznala jsem nové věci.
SOŠ Otrokovice

Vynikající přednáška předkládající nejen informace a fakta, ale spojení s praxí – metodikou pro učitele a vychovatele.
ISŠ Kolín

Výzva optimismus, vše má smysl, nic není náhoda, ze všech seminářů, které jsem zažila, byl tento největším zážitkem. Byl mi ušit tzv.“na míru“. Mateřský přístup. Vděčnost za možnost setkání s p. Prekopovou.
ZŠ a MŠ Šestajovice

Rozhodně nepromarněné dny a čas. Děkuji organizátorům za precizní práci a setkání s milým světovým člověkem p. Prekopovou. Zajímavá čísla z výzkumů – dobrý návod na vedení rozhovorů s mladými, otázky, oblasti, závěry.
ZŠP a spec. MŠ

Velice pěkný. Určitě budu získané poznatky předávat dál. Děkuji za přednášku p. Prekopové. Atmosféra byla milá, pozitivní. Organizace vzorná. Super! Vynikající. Děkuji za to.
SOŠ a SOU Dvůr Králové nad Labem

Přinesl netradiční, odvážný a pravdivý pohled na sexualitu člověka. Přednáším pro 7. a 9. tř. ZŠ, připravuji snoubence před sňatkem a v poradně se setkávám často s partnerskými problémy. Tento seminář mi bude velkým přínosem ve všech těchto oblastech. Samozřejmě i pro můj soukromý život! Děkuji za etický pohled na lásku a sexualitu. Líbil se mi širší pohled na partnerské vztahy a ne jen „instatntní sex“ bez vztahu. Velmi přínosné. Složité věci podala přijatelným způsobem a nechyběl humor.Dobrý byl nejen teoretický pohled, ale i výsledky výzkume! Z toho poznám na co se zaměřit při přednášce. Díky za upozornění, že zamilovanost není pravá láska, protože mladí si to často pletou. Líbilo se mi nazývání věcí pravými jmény. Fakta o pornografii, o předmanželském sexu, religiozitě apod. Velmi dobrá organizace. Těším se na další setkání.
ONŽ – poradna pro ženy a dívky

Seminář nad očekávání splnil mé představy.
ZŠP a MŠ spec. Pardubice

Všechna témata MUDr. Rozehnalové byla příjemným připomenutím ideálů.
DDM Libertin Česká Lípa

Přednáška nesmírně fascinující, podaná naprosto osobitým a charismatickým způsobem paní doktorky Prekopové.
SOŠ a SOU Nejdek

Zajímavé, ale s některými informacemi se neztotožňuji. Zajímavé téma využiji tak v praxi tak v soukromém životě.
DD Potštejn

Přehlednost, zajímavé informace, aktuální informace, aktuální téma, zajímavé průzkumy.
Mě.Ú Moravský Krumlov

Prima, proto jsem zůstala až do konce. Souznění.
ZŠ Bruntál

Propojení 3 témat a přednášejících – skvělé! Životní moudrost sdělená verbálně i neverbálně.
Maranatha o.s.
 
CEVAP BONUS +

Máte-li zájem o ZASÍLÁNÍ novinek CEVAP, zajímavostí a odborných článků zdarma, ZAREGISTRUJTE se níže:

* Email:
   Jméno:
   Seznamy:
 
 
 
 
CEVAP na Facebooku
facebook_logo