Ohlasy ze Semináře 0702 - Rozpoznávání a řešení agresivity a šikany ve školách

Seminář se mi velice líbil, nedá se popsat na pár řádek jak moc. Velice se mi líbil přístup pana Martínka, že dokáže tolik teoretických věcí podat tak atraktivně. Velice zajímavé. A moc pro mě přínosné pro další moji práci lektora primární prevence.
Centrum drogové prevence

Velice kladně hodnotím, pro mne veliký přínos, mohu předat na školy v celém správním obvodu – ředitele škol a následně učitele doporučení na tento seminář. Nejlepší seminář za mou kariéru.
ÚMČ Praha

Velmi názorné, příkladné, opravdu velmi, velmi dobré, opravdu perfektní – děkuji moc. P. Dr. Martínkovi
PPP Vyškov

Velmi chci poděkovat za úžasnou prezentaci. Jasné, srozumitelné, záživné, vyčerpávající, motivující k dalšímu zjišťování. Děkuji, děkuji, děkuji.
ZŠ Louny

Seminář hodnotím velmi příznivě, velká část informací je pro mne novinkou. Osobnost pana Dr. Martínka je mimořádná, velmi pozitivní a dodává chuť do další práce. Výborné, cením si správného pojmenování problému, konkrétních příkladů, osobních zkušeností, názorné a poučné.
ZŚ a MŠ Praha Letňany

Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých a nových věcí. Doufám, že je využiji s maximální efektivností, která bude ku prospěchu našeho zařízení! Jsem ráda, že jsem se tohoto semináře mohla zúčastnit, považuji ho za velký přínos v mé další práci. Smekám před p. Martínkem, velice dobře dělá svou práci.
Dům dětí a mládeže Kolín

Téma bylo přínosné pro moji práci – objasnění proč se někteří účastníci našich programů chovají agresivně a jinak „neobvykle“. Také mi to dalo pohled do budoucnosti, už vím, co dělat nebo nedělat ve výchově dětí kolem mě.
Ujasnila jsem si a prohloubila některé skutečnosti, se kterými se setkávám téměř každý den. Také mohu zodpovědět víc otázek, které mi učitelé ze škol pokládají. Výborné pro odhalení – sociometrie – poprvé, kde mi dal někdo takový návod. Bylo to vynikající, přínosné. Školení by mohlo být častěji, abychom na něj mohli posílat více učitelů.
MÚ Kladno, Centrum drogové prevence a krizové pomoci

Domnívám se, že by tímto kurzem měli projít všichni učitelé, učící alespoň 5 let. Je velkým přínosem.
ZŠ Lipence

Pro mě aktuální téma – jde o nejčastější social-patologický jev, se kterým se ve své práci výchovné poradkyně setkávám. Perfektní, pěkné materiály s podrobným návodem, toto často na seminářích chybí. Děkuji.
ZŠ TGM Poděbrady

Vynikající!
SPŠ dopravní Plzeň

Perfektní, výborný, nad očekávání
ZŠ Kralupy nad Vltavou

 
CEVAP BONUS +

Máte-li zájem o ZASÍLÁNÍ novinek CEVAP, zajímavostí a odborných článků zdarma, ZAREGISTRUJTE se níže:

* Email:
   Jméno:
   Seznamy:
 
 
 
 
CEVAP na Facebooku
facebook_logo