Ohlasy ze Semináře 0704 - Prevence HIV/AIDS, pohlavních chorob a těhotenství dospívajících

Pro mě osobně jako lektora poučné a užitečné informace. Já sám bych dal větší důraz na motivaci ne jen smutné příběhy. Perfektní výklad, rozšíření znalostí.
ČVUT

Bylo to dobře zpracované, připravené a mnoho informací, které jsou velice důležité a když vezmu v potaz paní doktorky, které věděli o čem mluví a hezky mluví, je pro veškeré semináře důležité, aby to pochopili i laici. Vtipné provedení, mluvení i s účastníky semináře, ale i s humorem – je docela vzácný a to je velmi potřeba a toho já si cením.
SZŠ Ruská

Po stránce obsahové je seminář na velmi vysoké úrovni, oceňuji lidský přístup, pozitivní hodnotovou orientaci. Špičkoví odborníci, oceňuji vstřícnost.
Jazykové gymnásium P. Tigrida, Ostrava

Program je super. U spousty zajímavých témat se střetlo více názorů. Možná by to chtělo více prostoru pro diskusi.
DD Potštejn

Tento program se musí dostat do všech typů škol. Velký přínos informací, zkušeností. Velmi důležité téma. Skvělé. Hodnotím prostor pro diskusi.
SOŠ a SOU Kuřim

Vhodné propojení témat semináře. Stále skvělé a potřebné téma. Inspirující. Vysoký standard.
Maranatha o.s.

Program je kvalitně zpracován. Mám pocit, že pro naši mládež by nároky z programu byli velice velké. Přednáška MUDr. Brůčkové velmi kvalitní, aktualizovaná data, grafy.
CDP a KP Kladno

Dobrá organizace, zajímavý obsah. Pro mne přínosné. Spousta nových i číselných info. Výborné. Nestihla jsem zapisovat vše co jsem potřebovala v přednáškách Dr. Brůčkové a Staňkové.
VOŠZ Brno

 
CEVAP BONUS +

Máte-li zájem o ZASÍLÁNÍ novinek CEVAP, zajímavostí a odborných článků zdarma, ZAREGISTRUJTE se níže:

* Email:
   Jméno:
   Seznamy:
 
 
 
 
CEVAP na Facebooku
facebook_logo