CEVAP blog

ŽÁDOUCÍ NÁVYKY U ŽÁKŮ A STUDENTŮ
Naučte své žáky a studenty žádoucím návykům a budete odměněni jejich výsledky!

Jako učitelé se jistě opakovaně setkáváte s tím, že s některými dětmi jsou neustálé problémy. Ve třídě, kde je pár takových problémových, nesoustředěných nebo nespolupracujících dětí, nepřipravených na hodinu, se potom velice těžko učí. O to horší je to ve vyšších třídách ZŠ a na SŠ.

Důvodů je jistě celá řada. Co je ale důležité, je vytvořit dobrou atmosféru, najít klíč k motivaci a pomoci žákům a studentům osvojovat si žádoucí návyky.

Dokonce i my jako dospělí víme, kolik našich dobrých předsevzetí nakonec selhalo jenom proto, že jsme si nedokázali správně stanovit priority nebo že jsme nebyli důslední! Víte, že podle výzkumů takto končí až 95% předsevzetí?

Více o tom, jak se zbavovat zlozvyků a jak vědomě systematicky a dlouhodobě utvářet pozitivní návyky, se dozvíte ve ŠKOLE NÁVYKŮ, kde ve 3 videích zdarma získáte mnoho cenných inspirací.

Pokud Vás program zaujme, v následném 10týdenním on line kursu dostanete strategii, kterou můžete využít jak vy osobně, tak s ní můžete pracovat s vašimi žáky a studenty a napomoci tak zlepšení jejich studijních výsledků!

Těším se na vaše ohlasy a zkušenosti!

MUDr. Marcela Rozehnalová, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 
CEVAP BONUS +

Máte-li zájem o ZASÍLÁNÍ novinek CEVAP, zajímavostí a odborných článků zdarma, ZAREGISTRUJTE se níže:

* Email:
   Jméno:
   Seznamy: